Ağda İle Temiz Bir Cilt

Ağda İle Temiz Bir Cilt

Ağda

Hem kadınlar hem de erkekleriçin kişisel bakım son derece önemli bir durumdur. Kişisel bakımda en çok dikkat edilen noktalardan birisi de istenmeyen tüylerdir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır. Bu yollardan biri de ağda kullanmaktır. Ağdaların farklı renkleri farklı içerikleri ve farklı kullanım şekilleri mevcuttur. Bu şekiller ise tamamen kişilerin vücut yapılarına ve tüylerin bulunduğu bölgeye göre değişkenlik gösterir.

Ağda Kullanımı

Ağda kullanımı oldukça kolaydır. İstenmeyen tüylerin bulunduğu ortama sürülerek ters yönde çekilen çeşitler içerisinde sarı, kırmızı, yeşil, siyah ve metalik renk tonları mevcuttur. Bu tonların her biri farklı cilt yapılarına uygun olarak elde edilir. Isıtılarak kullanılan çeşitler içerisinde sir ya da roll on şekiller mevcuttur. Roll on modeller direkt olarak makine içerisinde ya da sıcak su içerisinde eritilerek kullanılır. Sir olanlar ise yalnızca kendilerine ait makineler içerisinde eritilerek kullanılır.

Ağda İle Temiz Bir Cilt

İstenmeyen tüylerden hem sağlıklı şekilde hem de uzun süreli kurtulmanın en temiz yolu ağda kullanmaktır. Tüm modeller https://www.fonexkozmetik.com/agda adresinde bulunur.